• Home
  • keyboard_arrow_right Featured
  • keyboard_arrow_right Haber ve Yazılar
  • keyboard_arrow_right Gökçe Mehmet Ay’ın Uzay Akıncıları Podcast’i E-Kitap Olarak Satışa Çıktı

Featured

Gökçe Mehmet Ay’ın Uzay Akıncıları Podcast’i E-Kitap Olarak Satışa Çıktı

podiolab 29 Nisan 2019 104


Background
share close

Gökçe Mehmet AY; hazırladığı Uzay Akıncıları Podcast’ini, dinleyenlerin isteği üzerine e-kitap haline getirerek satışa sundu.

iTunes, Spotify ve Google Podcasts ve You Tube üzerinde, bilim kurgu türünde, sesli kitap olarak yayına başlayan Uzay Akıncıları podcastin ilk bölümünü e-kitap formatına getiren Gökçe Mehmet AY, 18 Nisan’da ön siparişe açarak podcastin e-kitap verisyonunu satışa sundu.

Uzay Akıncısı Teğmen Halil’in maceralarını dinleyenler artık bu seriyi e-kitap olarak da okuyabilecek ve bu çalışmanın Türkiye’nin podcast yayını olarak başlayan ve e-kitaba dönüşen ilk örneği olduğunu söyleyebiliriz. 

Teğmen Halil’in serüvenlerini konu alan Uzay Yolu Podcast‘in taıtım yazısı:

Galaksi Meclisi’nin özel birliği Uzay Akıncılarının bir bölüğü basit bir görev için Timsahların gezegeni Hekate’ye ulaşmıştır. Diplomatları koruma ve Timsahlarla dostuluk kurma görevi yeni mezun Halil Teğmen’in ilk görevidir. İşler İmparatorluk askerlerinin ani saldırısıyla bir anda karışır. Halil Teğmen Hekate ve Timsahların geçmişindeki sırrı çözemezse tüm galaksiyi büyük bir tehlike beklemektedir.

Uzay Yolu Podcast – Teğmen Halil – Gökçe Mehmet Ay

Gökçe Mehmet Ay Kimdir:

Uzay Yolu Podcasy E-kitabı’nı satın alabileceğiniz adresler: Koboİdefix, Google Books

Gökçe Mehmet AY, bilim ve bilimkurgu ile ilgilenen doktoralı bir makine mühendisidir. Zifir, Gölge ve Hayalet edergide ve Lagari fanzinde öyküleri yayınlanmıştır. 2018 TBD Bilimkurgu Öykü Yarışmasında Mansiyon ödülü vardır. Halen bilimkurgu tefrika öykü podcasti yayınlamaktadır. Gökçe Mehmet AY, evli ve iki çocuk babasıdır.

Etiketler:.

Rate it
Previous post

Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yazılmamış.

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *