play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • Home
  • keyboard_arrow_right Haber ve Yazılar
  • keyboard_arrow_right “Why AM I Telling You This”: Bill Clinton ve Chelsea Clinton’dan Yeni Podcast Yayını

Haber ve Yazılar

“Why AM I Telling You This”: Bill Clinton ve Chelsea Clinton’dan Yeni Podcast Yayını

podiolab 2 Mayıs 2019 178 1


Background
share close

Eski Amerikan başkanlarından Bill Clinton, kızı Chelsea Clinton ile bilrikte, “Why Am I Telling You This” adli bir podcast yayınına başladı.

Clinton Vakfı için hazırladıkları podcast yayını hakkında dün söylentiler çıkmış ve baba kız birlikte bir podcast yapacakları ve bunun için bir isim tescillendiği söylentileri yayılmıştı. Bu gün hem Clinton Foundation ve hem Bill Clinton Twitter hesaplarından yeni podcast için bir duyuru yayınladı.

Bill Clinton ve Chelsea Clinton’ın yeni başlattıkları podcast yayını “Why Am I Telling You This”

Bill Clinton, bugün paylaştığı twitter mesajında herkesin paylaşacağı bir hikayesinin olduğuna inandığını ve herkesin bu yeni podcast yayınının tanıtımına kulak vermesini talep etti.

Podcast’in ismi ayni zamanda Bill Clinton’un konuşmaları sırasında sık sık kullandığı bir cümleden alınmış “Why AM I Telling You This”

Clinton Vakfı sözcüsü Craig Minassian’ın yapıtığı açıklamaya göre podcast yayını hem başkanın eski yönetim dönemiyle ilgili gözlemlerini hem de şimdi neler yaptığını anlatacak, iklim değişikliği gibi güncel problemlere değinecek. Sözcü yaptığı açıklamada başkanın hikaye anlatıcılığı konusunda çok yetenkli olduğunu ve podcast yayınının da bu yeteneğinin bir uzantısı olacağını, bu sayede karmaşık konuları çok daha kolay bir şekilde insanlara aktaracağını ve daha anlamı bir etki oluşturacağını belirtti.

Clinton’ların yeni podcast yayınını dinlemek için:

Why AM I Telling You This

Tagged as: .

Rate it
Previous episode

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *