• Home
  • keyboard_arrow_right Featured
  • keyboard_arrow_right Haber ve Yazılar
  • keyboard_arrow_right CNN, CNN Audio Adıyla Sesli Yayınlar ve Podcast’e Odaklanacak Yeni bir Birim Kurduğunu Duyurdu

Featured

CNN, CNN Audio Adıyla Sesli Yayınlar ve Podcast’e Odaklanacak Yeni bir Birim Kurduğunu Duyurdu

podiolab 17 Şubat 2020 191


Background
share close

CNN, CNN Audio adıyla yeni bir birim kurarak podcast ve sesli yayınlar sektörüne giriş yaptı.

Yeni hayata geçirilen ve CNN Audio adı verilen departmanın, CNN Dijital altında ayrı bir birim olarak yer aldığı ve kendisine has prodüksiyon ekibinin olduğu açıklandı.

İlgili resim

CNN Audio’nun tek hedefi podcast yayıncılığı olmadığı ve ses alanının tümüne odaklandığı söylense de son dönemde yükselen podcast sektörüne ilgi nedeniyle bu alanda CNN Grup’un beklentilerinin yüksek olduğu belirtiliyor.

CNN Digital VP’si Coupe’a göre CNN Audio yakın dönemde 12 adet yeni podcast yayınlayacak. Bunun yanında da devam eden tV showları için de podcastler üreterek bu alanı da dolduracak.
Cortney Coupe’un açıklamasına göre işe alımlar halen devam ediyor. Biz de Warner Media‘nin sitesinde kontrol ettiğimizde 20 farklı pozisyon için iş ilanı bulduk alım için arayış devam eden.

Warner Media – CNN Audio Podcast İş İlanları


İlk ve en önemli podcast, “The Jeffrey Epstein I Knew,” olacak. Bu podcast’in, bu çeyreğin sonuna doğru yayınlanması bekleniyor.

“CNN daha önce elindeki tüm kozu oynamaya ihtiyaç duymadan, ses alanında çeşitli denemeler yaptı. Şu an yapmamız gereken “Bir anda mevcut heyecana kapılıp podcast yayıncılığına girmek yerine her açıdan bu yeni mecrayı incelemek, ses sektörünün geleceğini tartmak ve gelecekiin daha büyük düşünmek gerekli. ” diye koınuştu.

Rate it
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *