Haber ve Yazılar

Garanti BBVA Ve Kodluyoruz Alchemist Podcast Serisini Hayata Geçiriyor

Aykut Ibrisim 21 Ekim 2020 328


Background
share close

Garanti BBVA, Kodluyoruz ile iş birliği yaparak 15 bölümden oluşacak teknoloji ve yapay zeka konulu podcast serisine sponsor oldu.

Garanti BBVA’dan yapılan açıklamaya göre, 19 Ekim’de tanıtım bölümü ve 21 Ekim’de ilk bölümüyle yayına başlayacak Alchemist isimli podcast serisi, yapay zeka alanında dünya çapında tanınan Kodluyoruz Yapay Zeka Danışma Kurulu üyelerinin başarı hikayelerini yapay zeka ve kodlama alanında çalışmaya hevesli, teknolojiye meraklı, yeniliklere açık ve kendisini geliştirmek isteyen dinleyicilerle buluşturacak.

Podfresh tarafından hazırlanan ve her bölümü 35-45 dakika arasında olacak podcast serisinde konuk konuşmacıların uzmanlaştıkları alanda nasıl çalışmaya başladıkları, ülke sınırlarını aşan başarılarının ardında yatan motivasyonu ve yapay zeka alanında başarılı bir araştırmacı, girişimci ve akademisyen olmanın yolları paylaşılacak.

Garanti BBVA Teknoloji’den de uzmanların konuk olacağı podcast serisinde yapay zeka alanındaki dünya gelişmeleri, Kodluyoruz Yapay Zeka Danışma Kurulu üyeleri gözünden aktarılacak ve bu trendlerin Türkiye yansımaları, Türkiye’deki yazılımcıların bu yaklaşan değişime nasıl ayak uyduracağı ele alınacak.

Künye:
Podcast Yayın Sahibi: Kodluyoruz
Ana Sponsor: Garanti BBVAProdüksiyon: Podfresh
Host: Aykut İbrişim
Co-Host: Gizem Aşıcı Co-Host: Özge Açık

Yayını dinlemek ve takip etmek için:

Link: https://cms.megaphone.fm/channel/kodluyoruz-alchemist

Spotify: https://open.spotify.com/show//1s3hWl6tMQYtkdihHP3Alq

Apple Podcasts: https://itunes.apple.com/podcast/id/kodluyoruz-alchemist-podcast/id1536360454

Tagged as: .

Rate it
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *