Featured

Headliner İle Spreaker İşbirliği

podiolab 28 Kasım 2020 25


Background
share close

Özellikle podcast üreticilerinin sosyal medya paylaşımları için kullandığı audiogram uygulaması olan Headliner, podcast barındırma platformu olan Spreaker ile işbirliğine gittiğini duyurdu.

Headliner’ın web sitesinden yaptığı açıklamada, entegre platformların sayısını artırarak daha fazla podcast yayıncısını içeriklerini kolayca tanıtmak için ilgi çekici videolar oluşturmaya ve paylaşmaya teşvik edeceği belirtildi.

“Headliner, Spreaker İle Entegrasyon Ortağklığını Duyurdu” başlığı ile yayınlanan açıklama şöyle:

Spreaker, yalnızca binlerce podcasterın yayınlarını oluşturmaya ve sunmasına yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda sesli içerik yayıncıları ve dinleyici topluluğu aracılığıyla onları milyonlarca dinleyici ile buluşturuyor.

Bu entegrasyon ile podcastinizi yayınlamak için Spreaker’ı kullanırsanız, Spreaker arayaüzü üzerinden Headliner ile tanıtım videolarınızı da oluşturabilirsiniz.

Bu ortaklık, kullanıcıların videonun güçlü erişimini podcast ile birleştirerek sosyal medya paylaşımlarındaki kolaylığı arttırmalarına yardımcı olacak.

Bu entegrasyon, tüm Spreaker kullanıcılarının Headliner’a ve avantajlarına doğrudan erişim sağlar:

– Etkileyici ses dalgaları, altyazılar, animasyonlar, GIF’ler ve daha fazlasını içeren videolarla sosyal medyada podcastinizi tanıtabilirsiniz.

– Headliner’ı kullanmak için profesyonel bir video düzenleme bilgisine sahip olmanız gerekmiyor.

– Tüm sosyal medya platformları için optimize edilmiş, 1080p’lik videolarınızı hızlıca oluşturabilirsiniz.

Rate it
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *