• Home
  • keyboard_arrow_right Featured
  • keyboard_arrow_right Haber ve Yazılar
  • keyboard_arrow_right Podcast Yayınınız İçin Hızlı Web Sitesi Oluşturma: Podpage

Featured

Podcast Yayınınız İçin Hızlı Web Sitesi Oluşturma: Podpage

podiolab 9 Aralık 2020 174


Background
share close
Image

Podcasterlar ve podcaster adayları için en büyük sorunlardan birisi de sosyal medya görünürük yöntemleriyken, Podpage sayesinde bu sorununuzu çözebilirsiniz.

Podpage, sosyal medya ve görünürlük sorunundan kurtararak, yayınlarınızın SEO sayesinde daha görünür ve bulunabilir olmasını sağlamayı amaçlıyor. Son derece basit ve anlaşılır bir panele sahip olan sistemde ücretsiz versiyonu ile bir çok sorundan kurtarabilecek nitelikte.

Halihzırda yayında olan podcastiniz varsa ya da yayınlanmış en az bir bölümünüz (hatta bir fragman bile ) varsa, Podpage’i çalışmalarınız için kullabilirsiniz.

İlk olarak, Podpage’in ana sayfasında bulacağınız 30 saniyelik önizlemeyi denemeniz yararlı olacaktır. Buraya şovunuzun adını yazmanız, bulmanız ve ardından size bağlantıyı gönderebilmeleri için bir e-posta adresi girmeniz yeterlidir.

Ardından, sitenizin tam olarak nasıl görüneceğini gösteren çok sayıda şablonun bulunduğu bir sayfa göreceksiniz. 

Podpage, tam olarak sizler için ne yaptığını şöyle anlatıyor:

Halihazırda her bölüm için sayfanız olan web sitenizde, Google için optimize edilmiş arama motoru ve mobil cihazlarda harika bir görünüm elde edeceksiniz.

Ücretsiz versiyonunu kullansanız bile hem şablon bakımından hem de olanak bakımından oldukça ihtiyaç dostu olduğunu belirtmekde fayda var.

Alan adı

Podpage’in ücretsiz versiyonunu kullanıyorsanız URL’niz  podpage.com/your-podcast-name gibi görünecektir . Elbette giriş seviyesinde kullancaksanız bu yeterli olacaktır. Ancak profesyonel anlamda kullanmak istereniz diğer paket seçeneklerinden birini seçerek kendi alan adanızı entegre edebilirsiniz.

Fiyatlandırma
(Fiyatlandırma öncesinde Podpage’i daha da detaylı incelemek için web sitesine göz atabilirsiniz.)

Podpage’in fiyatlandırmaları ve üyeliklere göre olanakları şöyle:

Rate it
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *