• Home
  • keyboard_arrow_right Featured
  • keyboard_arrow_right Haber ve Yazılar
  • keyboard_arrow_right Podcastiniz İçin Tanıtım Ve Dağıtım Aracı: ToneDen PodLinks

Featured

Podcastiniz İçin Tanıtım Ve Dağıtım Aracı: ToneDen PodLinks

podiolab 10 Aralık 2020 161


Background
share close

ToneDen PodLinks ile tüm podcast platformlarında daha fazla aboneyi, aktif dinleyiciyi ve indirmeyi artırarak podcast yayınınıza ilişkin pazarlama stratejisi kurabilirsiniz. Bu sayede, podcastinizi daha iyi bir yayın haline getirmek için daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Bölümleriniz için tek bir bağlantıyla dinleyicileri ve aboneleri artırın

ToneDen PodLinks, podcast yayınlarınızı, yeni ve mevcut dinleyicilerinize tek bir yerden Spotify, Apple Music, Stitcher ve daha fazla platformlara yönlendirme sağlamasının yanı sıra dinleyici, abone gibi birçok grafiğe erişmenizi sağlar.

Ayrıca ToneDen PodLink, Facebook ve Instagram’da yeni izleyicilerin karşısına çıkmanıza yardımcı olacak yerleşik reklam araçları içerir. Dinleyicilerinizin iletişim bilgilerini size ulaştırır, e-postaları otomatikleştirmenize ve tekrar eden bir dinleyici kitlesi oluşturmanıza yardımcı olur.

Yeni bölümler için e-posta bildirimleri

Bir ToneDen PodLink profili oluşturduğunuzda, bu bağlantıyı yeni ve mevcut dinleyicilerle paylaşmak kolaydır. Podcastinizin yakın zamanda yayınlanacak bölümünü, ToneDen PodLink üzerinden sizi takip eden dinleyicilerinize, podcastinizle ilgili güncellemelere abone olma seçeneğine sahip olacak. O andan itibaren dinleyiciler, e-postalar ile yayınınıza ilişkin bilgi alabilecek.

ToneDen PodLink’i daha detaylı inceleyebilir ve blog sayfası üzerinden üzerinden bir çok merak ettiğiniz konuları web sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz..

Rate it
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *