• Home
  • keyboard_arrow_right HaGeldiHaGelecek
  • keyboard_arrow_right Podcastler
  • keyboard_arrow_right
  • keyboard_arrow_right Çağrı Hakan Zaman: ITU’den MIT Virtual Experience Design Lab’e Yapay Zeka Alanındaki Çalışmalarını ve de Kurucusu Olduğu Mediate ile Girişimciliğe Yolculuğunu Konuştuk!

HaGeldiHaGelecek

Çağrı Hakan Zaman: ITU’den MIT Virtual Experience Design Lab’e Yapay Zeka Alanındaki Çalışmalarını ve de Kurucusu Olduğu Mediate ile Girişimciliğe Yolculuğunu Konuştuk!

Aykut Ibrisim 19 Şubat 2021 199


Background
share close
  • play_arrow

    Çağrı Hakan Zaman: ITU’den MIT Virtual Experience Design Lab’e Yapay Zeka Alanındaki Çalışmalarını ve de Kurucusu Olduğu Mediate ile Girişimciliğe Yolculuğunu Konuştuk!
    Aykut Ibrisim

Bu bölümde Çağrı Hakan Zaman ile ITU’den MIT Virtual Experience Design Lab’e Yapay Zeka Araştırmalarını ve Kurucusu Olduğu Mediate Girişimini Konuştuk. Kodluyoruz ekibinden Özge Aşıcı’da bizlerle birlikteydi ve birlikte keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
KodluyoruzTürkiye’de yapay zeka ekosistemini yeşertmek, bu alanda çalışacak gençleri yetiştirmek için dünyanın önde gelen 13 uzman/girişimci/akademisyenini Kodluyoruz Yapay Zeka Danışma Kurulu’nda bir araya getirdi. Türkiye ve Dünyada alanın en prestijli yerlerinde yer alan kurul üyeleri bir yandan da Türkiye’de gençlerin önünü açacak projelerin hayata geçmesi için Kodluyoruz ile birlikte çalışarak ülkemize katkı sunuyor ve deneyimlerini Türkiye’ye aktarıyor..
Sunucular:
Aykut İbrişim :Kodluyoruz & Podfresh Kurucu Ortağı
Özge Aşıcı: Kodluyoruz Community Engagement Specialist
Konuklar:
Çağrı Hakan Zaman: Mediate Kurucu Ortak
Podcast Prodüksiyon: Podfresh

Rate it
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *