HaGeldiHaGelecek

Alchemist Podcast 15:Ece Kamar ile Microsoft’un Yapay Zeka Alanındaki Çalışmalarını, Bu Alandaki Fırsatları, Riskleri ve Etik Problemleri Konuştuk!.

Aykut Ibrisim 23 Şubat 2021 200


Background
share close
  • play_arrow

    Alchemist Podcast 15:Ece Kamar ile Microsoft’un Yapay Zeka Alanındaki Çalışmalarını, Bu Alandaki Fırsatları, Riskleri ve Etik Problemleri Konuştuk!.
    Aykut Ibrisim

Kodluyoruz Alchemist’in bu bölümünde Microsoft bünyesinde Senior Principal Research Manager olarak yapay zeka alanında çalışan, Satya Nadella hatta Beyaz Saraya danışmanlık yapmış Ece Kamar bizlerle.
Ece Kamar ile Microsoft’un Yapay Zeka Alanındaki Çalışmalarını, Bu Alandaki Fırsatları, Riskleri ve Etik Problemleri Tartıştık. Türkiye’de Gençlerin Yapay Zeka Alanında Çalışmalarını Nasıl İleriye Taşıyabileceklerini Konuştuk!

KodluyoruzTürkiye’de yapay zeka ekosistemini yeşertmek, bu alanda çalışacak gençleri yetiştirmek için dünyanın önde gelen 13 uzman/girişimci/akademisyenini Kodluyoruz Yapay Zeka Danışma Kurulu’nda bir araya getiriyor.
Sunucular:
Aykut İbrişim :Kodluyoruz & Podfresh Kurucu Ortağı
Gizem Akyol: Kodluyoruz Community Engagement Specialist
Konuklar:
Ece Kamar: Microsoft Senior Principal Research Manager
Yayın Sponsoru: Garanti BBVA
Podcast Prodüksiyon: Podfresh

Tagged as: .

Rate it
Previous post
Ha Geldi, Ha Gelecek!
close
  • 199

HaGeldiHaGelecek

Çağrı Hakan Zaman: ITU’den MIT Virtual Experience Design Lab’e Yapay Zeka Alanındaki Çalışmalarını ve de Kurucusu Olduğu Mediate ile Girişimciliğe Yolculuğunu Konuştuk!

Aykut Ibrisim 19 Şubat 2021

Çağrı Hakan Zaman ile Kurucusu Olduğu Mediate ile Girişimini,: ITU’den MIT Virtual Experience Design Lab’e Yapay Zeka Alanındaki Çalışmalarını ve de Yapay zeka Trendlerini Konuştuk

Read more trending_flat

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *