• Home
  • keyboard_arrow_right Featured
  • keyboard_arrow_right Genel
  • keyboard_arrow_right Podiolab İle Üçlük – 17 Mayıs

Featured

Podiolab İle Üçlük – 17 Mayıs

İlkan Akgül 17 Mayıs 2021 92


Background
share close

Bir Üçlük’ten daha hepinize merhaba! Bayram sonrasında yeni sesler ve hikayeler keşfetmeye devam ediyoruz. Bu hafta da radarımızda oldukça keyifli ve keşfetmeye değer podcastler var. Öyleyse haydi başlayalım.

Gerçeğin Masalı

Masal podcastleri Türkiye’de en çok dinlenen türlerden birisi. Podfresh çatısı altında Can Çocuk Yayınları katkılarıyla Banu Şahin’in yaptığı Bir Varmış Bir Yokmuş da bunlara güzel bir örnek.

Çocuklara, uykusu kaçanlara, yolculukta sıkılanlara, hayatın içinde bir yanıt arayanlara anlatılan masallar eminiz ki size de çok iyi gelecek! Çünkü masal en gerçeğimizdir, çünkü en baştan yalan olduğunu söyler. Meltem Özbey’in sesinden bu güzel podcast yayınını, Gerçeğin Masalı’nı sakın kaçırmayın!

Kara Poşet

Kimseye bir şey öğretme derdinde olmadıklarını, amaçlarının rahatsız oldukları ya da dikkatlerini çeken konular hakkında konuşup fikir alışverişinde bulunmak olduğunu belirten podcast, belli bir konsepte bağlı kalmadan her telden konularla dinleyicilerinin kulaklarına ulaşıyor. Kaşıkçı Elması’ndan Türkiye’de Lezbiyen olmaya, Veganizm’den Evrim’e kadar çok çeşitli konu başlıklarını bu podcastte bulabilirsiniz.

Babayani İnsanlar

Baba insanlarla baba sohbetler. Kimi zaman bir siyasi, kimi zaman da bir iş adamı, bazen de hiç ismi duyulmamış halktan birisiyle yapılan kulak vermeye değecek bir program. Sektörlere dair merak ettiğiniz birçok şey, farklı insanlarla sizlerle buluşuyor.

Rate it
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *