Featured

Podfresh Daily #212 – Live365 Yenilendi

İlkan Akgül 9 Haziran 2021 137


Background
share close
  • cover play_arrow

    Podfresh Daily #212 – Live365 Yenilendi
    İlkan Akgül

İnternet radyosu ve podcast kaynağı Live365 bugün web sitesinin yeniden tasarımıyla ilgili bir duyuru yayınladı. Yani artık web sitesini yeni tasarımıyla inceleyebileceğiz.

Neler var?

Yeni tasarıma göz atmak gerekirse, daha iyi müzik istasyon keşfi sağlanırken site içerisinde gezinme deneyimi önemli ölçüde kolaylaşıyor. Şirket, yaptığı duyuruda platformdaki her sayfanın ayrı ayrı tasarım olarak yükseltildiğini söylüyor. Öne çıkan istasyonlar için artık yeni tür sayfalar var ve dinleyiciler kendi özel zevklerine göre seçilmiş istasyonları bulmak için de onun alt türlerini gezebilirler.

Tedarik tarafında ise, Live365 artık yayın yapan broadcasterlar için de yeni ürünler ve özellikler sunuyor. iHeartRadio’ya dağıtım, özel mobil uygulamalar ve Alexa odaklı akıllı hoparlörlerle entegrasyon da yeni özelliklerin içerisinde. Bunun yanında daha yüksek fiyatlı Live365 istasyonları ya da ses markalamaları için de önde gelen radyo görüntüleme hizmetleriyle bağlantı kurulabilir.

Genel müdür Jason Stoddard, tüm sürümün bir yenilikten daha fazlası olduğunu söylüyor ve şunu ekliyor:

“Site, dinleyici merkezli bir hale geldi, özel tür sayfaları ve daha birçok editoryal içerik alanıyla her zamankinden daha güçlü. Live365, şimdi her zamankinden daha fazla, ses akışı için eksiksiz bir yer.“

Live365 amatörden yarı profesyonele yerleşik markalara kadar her seviyede internet radyosu ile tanınan endüstri lideri bir çözüm ortağı olsa da, bir podcast platformu olarak daha az tanınıyor. Barındırma hizmetinin yanı sıra bir ekipman kılavuzu, kayıt ipuçlarından para kazanma tavsiyelerine kadar çeşitli kaynaklar ve herhangi bir yerde gördüğümüz en kapsamlı podcast müzik kaynaklarının da özetini içeren bilgi kaynak paketleri de var.

Siz yeni tasarımı nasıl buldunuz?

Rate it
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *