• Home
  • keyboard_arrow_right HaGeldiHaGelecek
  • keyboard_arrow_right Dr. Eren Koçyiğit ile Büyüme Odaklı Dijital Kanal Yönetimi ve Güvenlik!

HaGeldiHaGelecek

Dr. Eren Koçyiğit ile Büyüme Odaklı Dijital Kanal Yönetimi ve Güvenlik!

Aykut Ibrisim 9 Kasım 2021 20


Background
share close
  • cover play_arrow

    Dr. Eren Koçyiğit ile Büyüme Odaklı Dijital Kanal Yönetimi ve Güvenlik!
    Aykut Ibrisim

Ha Geldi Ha Gelecek podcastin bu bölümünde markalara, ajanslara, hızlandırıcılara ve bireylere büyüme odaklı pazarlama alanında ürünler, servisler ve eğitimler sağlayan Londra merkezli NBT (Next Big Thing) büyüme stüdyosunun kurucusu Dr. Eren Koçyiğit ile bir araya geldik.
Kendisiyle Büyüme Odaklı Dijital Kanal Yönetimi nedir? Dijital kanalların sunduğu fırsatlar neler? Kanal bazlı taktik geliştirmenin önemi. Dijital kanallardaki riskleri konuştuk?
Aksigorta’nın sunduğu Ha Geldi, Ha Gelecek Podcast; Aykut İbrişim’in hazırlayıp sunduğu, teknolojinin insan hayatını ve geleceğini nasıl etkilediğine dair iki haftada bir yayınlanan podcast yayınıdır. Önümüzdeki 6 bölümlük bu yeni seride dijital dönüşüm, dijital riskler ve dijital güvenlik konusunu, hızla artan e-ticaret alışkanlıkları ve e-alışveriş güvenliği gibi hepimizin hayatında önemli yer tutan başlıklara yer vereceğiz.Bir yandan kendimizi, şirketimizi, girişimimizi dijital risklere karşı korurken bir yandan dijital teknolojilerden faydalanmaya devam edebilmenin yollarını, gelişen teknolojileri, e-ticaret sektörünü ve bizleri bekleyen fırsat ve riskleri konuşacağız.
Hazırlayan ve Sunan: 
Aykut İbrişim 
Konuk:
Dr. Eren Koçyiğit
Podcast Prodüksiyon: Podfresh
Yayın Sponsoru: Aksigorta

Rate it
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *