• Home
  • keyboard_arrow_right HaGeldiHaGelecek
  • keyboard_arrow_right Omnicourse CEO’su İsmail Postalcıoğlu’yla Sesli Eğitim Ekosistemi

HaGeldiHaGelecek

Omnicourse CEO’su İsmail Postalcıoğlu’yla Sesli Eğitim Ekosistemi

Aykut Ibrisim 30 Kasım 2021 12


Background
share close
  • play_arrow

    Omnicourse CEO’su İsmail Postalcıoğlu’yla Sesli Eğitim Ekosistemi
    Aykut Ibrisim

Açılış Konuşması:
Ha Geldi Ha Gelecek podcastin bu bölümünde yakın dönemde 1 milyon dolar değerlendirme alarak dikkatleri üzerine çeken sesli öğrenim girişimi Omnicourse’un CEO’su İsmail Postalcıoğlu ile birlikteyiz.
Kendisiyle sesli eğitim dünyasındaki dijital gelişimi, sesli eğitim ve dijital içerik alanında gerçekleştirdikleri yenilikleri bu alandaki fırsatları ve riskleri konuştuk. 

Aksigorta’nın sunduğu Ha Geldi, Ha Gelecek Podcast; Aykut İbrişim ve Uraz Kaspar’ın hazırlayıp sunduğu, teknolojinin insan hayatını ve geleceğini nasıl etkilediğine dair iki haftada bir yayınlanan podcast yayınıdır. Önümüzdeki 6 bölümlük bu yeni seride dijital dönüşüm, dijital riskler ve dijital güvenlik konusunu, hızla artan e-ticaret alışkanlıkları ve e-alışveriş güvenliği gibi hepimizin hayatında önemli yer tutan başlıklara yer vereceğiz. Bir yandan kendimizi, şirketimizi, girişimimizi dijital risklere karşı korurken bir yandan dijital teknolojilerden faydalanmaya devam edebilmenin yollarını, gelişen teknolojileri, e-ticaret sektörünü ve bizleri bekleyen fırsat ve riskleri konuşacağız.
Hazırlayan ve Sunan:
Aykut İbrişim 
Konuk:
İsmail Postalcıoğlu
Podcast Prodüksiyon: Podfresh
Yayın Sponsoru: Aksigorta

Rate it
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *