• Home
  • keyboard_arrow_right Featured
  • keyboard_arrow_right Haber ve Yazılar
  • keyboard_arrow_right Chartable ve Podsights, Megaphone kullanıcılarına ücretsiz olacak

Featured

Chartable ve Podsights, Megaphone kullanıcılarına ücretsiz olacak

podiolab 19 Ağustos 2022 76


Background
share close

Spotify, Megaphone müşterilerinin eylül ayından itibaren hem Chartable’a hem de Podsights’a ücretsiz erişebileceklerini ve Megafon’un mevcut fiyat aralığının değişmeyeceğini duyurdu.

Bu adım, Spotify’ın podcast yayıncılarının hedef kitlelerini daha iyi anlamalarına ve işlerini büyütmelerine yardımcı olma misyonunu ilerletmek için yaptığı bir dizi gelişmenin ve yatırımın sonuncusu.

Bu teklif paketi aracılığıyla yayıncılar, tüm podcast işlerinde temel analiz ve ölçüm çözümlerini kolayca uygulayabilecek hale geliyor.

Artık tüm Megafon yayıncıları, Chartable SmartPromos ve SmartLinks gibi araçlar aracılığıyla tanıtım kampanyalarının tam etkisini toplarken dinleyici analizlerini elde edebilecek. Megafon yayıncıları ayrıca, Podsights reklam ilişkilendirmesini ek ücret ödemeden doğrudan satış kampanyalarına uygulama fırsatı ile reklamveren müşterilerinden gelen talebi artırabilecekler.

Spotify Advertising Reklamcılık İş Geliştirme ve Ortaklıklar Başkanı Emma Vaughn, “Geçen yıl boyunca, Megaphone’un yayıncıların para kazanmalarını ve podcast gelirlerini artırmalarını sağlayan en iyi yer olarak kalması için zaten sağlam olan teklifini güçlendirdik” dedi ve ekledi:

“Bu yeni paket iş ortaklarımızı, işletmelerinin başarısı ve ölçeğinin ayrılmaz bir parçası olan hedef kitle içgörüleri ve ölçüm araçlarıyla güçlendirmeye olan bağlılığımızın altını çiziyor.”

Bu yeni teklif, Megafon’un para kazanma ve izleyici geliştirme araçlarını derinleştiriyor. Megafon müşterilerinin şu anda Podsights ve Chartable’a Megafon platformundan ayrı olarak erişmesi gerekecek. Zamanla Spotify, Megafon kullanıcılarının bu araçlardan doğrudan Megafon deneyimi içinde yararlanmalarını mümkün kılmayı amaçlıyor.

Rate it
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *