play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left

Anlatsam Roman Olur'da Nida Dinçtürk, güncel kültür-sanat gelişmelerini takip ediyor, kültür-sanat dünyasından konuklar ağırlıyor. Nida Dinçtürk kimdir? İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümü mezunu. Gazeteciliğe Dünya Gazetesi'nde muhabirlik yaparak başladı. TRT Türk’te yapım asistanlığı yaptı. Sputnik'teki muhabirlik ve editörlük deneyimiyle aktif gazeteciliği bıraktı. İyi Kitap, Milliyet Kitap Eki, Milliyet Sanat ve gazeteduvaR için edebiyat yazıları yazmayı ve <span id="desc_1_more">söyleşiler yapmayı sürdürüyor.</span>

Serie image
Series

Dündem

Türkiye'den ve Dünya'da, medya ve teknoloji alanında neler oluyor? Yeni olan neler var? Akademisyen Orhan Şener ve Gazeteci Oğuz Bakır, geçtiğimiz 2 hafta boyunca medya ve teknoloji alanındaki gelişmeleri siz için Dündem'de konuşuyor.

Series

Sivil Ses

Sivil Ses Podcast, toplumsal olaylara kulak kabartıyor. Nurcan Çalışkan, Mehmet Emin İlbeyli ve Hemra Nida’nın sunumuyla Medyapod’da dinleyebileceğiniz Sivil Ses Podcast, sivil toplum hikayeleriyle ve aktörleriyle yayında olacak. Bir hafta arayla Çarşamba günleri yayınlanacak olan program ile sivil toplum dünyasının sesi kulağınızda yankılanacak.

Serie image