play_arrow

Bakış Açısı

Bakış Açısı | #9 | Sürdürülebilir Kalkınma

podiolab 24 Mart 2019 237


Background
share close

Bakış Açısı #podcast serisinin IX. Bölümünde, günlük koşuşturmalarımızı teferruatta bırakması gereken “Sürdürülebilir Kalkınma” konusu değerlendirildi. Bu dünyaya ve gelecek nesillere olan sorumluluğumuzu, bu başlık altında ve büyük bir farkındalıkla bir düşünce yapısına çevirmemiz gerektiğinin altı çizildiği bu önemli bölümde, @mmtemre ‘nin konuğu @efecapar oldu. 
.
Greta Thunberg ‘ın başlattığı #FridaysForFuture hareketi, bu konudaki gerçekleri dünyaya bir kez daha cesurca hatırlattı. Bireysel ve kurumsal olarak bu harekete kurum içi girişimcilerin nasıl destek olabileceğini, hangi başlıklarda projeler geliştirilebileceği, doyurucu bir sohbet ile değerlendirildi.
.
#FridaysForFuture farkindalik hareketinden yola çıkarak, gelecek nesillere harika bir dünya bırakmak için yarini beklemeden hemen harekete geçmemiz gerekiyor. Bu yayını da bu sorumluluk ile dinlemenizi önemli buluyuoruz. 
.
Spreaker |Spotify |YouTube |iTunes uygulamalarında Bakış Açısı ya da Medya İşte kelimeleri ile arayarak ulaşabilirsiniz.


Diğer tüm bölümler için: Medyaişte‘yi takip edebilirsiniz.

Tagged as: .

Rate it
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *