• Home
  • keyboard_arrow_right Kodluyoruz Alchemist Podcast
  • keyboard_arrow_right Alchemist Podcast 16: Garanti BBVA’dan Ayça Topal ile sesli asistan ve yapay zeka alanındaki gelişmeleri ve ses teknolojilerinin geleceğini konuştuk.

Kodluyoruz Alchemist Podcast

Alchemist Podcast 16: Garanti BBVA’dan Ayça Topal ile sesli asistan ve yapay zeka alanındaki gelişmeleri ve ses teknolojilerinin geleceğini konuştuk.

Aykut Ibrisim 6 Nisan 2021 29


Background
share close
  • play_arrow

    Alchemist Podcast 16: Garanti BBVA’dan Ayça Topal ile sesli asistan ve yapay zeka alanındaki gelişmeleri ve ses teknolojilerinin geleceğini konuştuk.
    Aykut Ibrisim

Kodluyoruz Alchemist’in bu bölümünde Garanti BBVA bünyesinde Product Owner & Digital Business Development Supervisor olarak çalışan, Ayça Topal bizlerle.
Ayça Topal ile sesli asistan ve yapay zeka alanındaki gelişmeleri, GarantiBBVA’nın UGİ ve ses teknolojilerinin geleceğini, sesli asistan dünyasındaki gelişmeleri, Türkiye sesli asistan pazarında genel kullanım alışkanlıklarını ve Conversational UI kavranmını konuştuk.

“Bu yıl ‘Future Proofing’ temasıyla uzaktan yaşama adaptasyon, dijital sağlık, misyon temelli inovasyon ve yaratıcılık gibi başlıkları gündemine alan Digital Age Tech Summit, 08 Nisan 2021 Perşembe günü, online olarak, Garanti BBVA sponsorluğunda gerçekleşecek. 
Konferans ile ilgili konu başlıklarını DigitalAge konferans web sitesinden inceleyebilirsiniz.

Başvuru formunu dolduran ilk 30 öğrenci, 8 Nisan’da Garanti BBVA sponsorluğunda gerçekleşecek olan Digital Age Tech Summit’e katılabilmek için ücretsiz davetiye kazanacak. 

KodluyoruzTürkiye’de yapay zeka ekosistemini yeşertmek, bu alanda çalışacak gençleri yetiştirmek için dünyanın önde gelen 13 uzman/girişimci/akademisyenini Kodluyoruz Yapay Zeka Danışma Kurulu’nda bir araya getiriyor.
Sunucular:
Aykut İbrişim :Kodluyoruz & Podfresh Kurucu Ortağı
Gizem Aşıcı: Kodluyoruz Community Engagement Specialist
Konuklar:
Ayça Topal: Microsoft Senior Principal Research Manager
Yayın Sponsoru: Garanti BBVA
Podcast Prodüksiyon: Podfresh

Rate it
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *