• Home
  • keyboard_arrow_right Featured
  • keyboard_arrow_right Podfresh Daily
  • keyboard_arrow_right
  • keyboard_arrow_right Podfresh Daily #169 – Macromusic & Podfresh İş Birliği ve Rodecaster Yeni Beta Sürümü

Featured

Podfresh Daily #169 – Macromusic & Podfresh İş Birliği ve Rodecaster Yeni Beta Sürümü

İlkan Akgül 9 Nisan 2021 29


Background
share close
  • cover play_arrow

    Podfresh Daily #169 – Macromusic & Podfresh İş Birliği ve Rodecaster Yeni Beta Sürümü
    İlkan Akgül

Podcast içeriklerinin keşfinin kolaylaşması ve benzer dinleme zevkine sahip dinleyicilerin birbirleriyle etkileşime geçebilmesi için Podfresh ve yerli girişim @makromusicapp iş birliği gerçekleştirdi!

Podfresh, Makromusic’in İçerik Partneri Oldu!

Podcast içeriklerinin keşfini kolaylaştırmak ve farklı içeriklerin dinleyicilerle buluşmasına imkan tanıyabilmek için Podfresh olarak heyecan veren iş birliklerine imza atıyoruz. E-bülten içerik ortaklıkları, radyo mecrasında PowerFM ile olan ortak çalışmamız ve PowerApp üzerinde içeriklerimizin yer alması gibi çeşitli mecralarda podcast yayıncılarımıza, daha farklı dinleyicilere ulaşabilecekleri birçok partnerlik gerçekleştirdik.

Ancak podcast içerik keşfi konusunda bizi gerçekten çok heyecanlandıran yepyeni bir duyurumuz var. Geçtiğimiz aylarda 2 milyon değerleme alarak dikkatleri üzerine çeken yerli girişim Makromusic‘in podcast içeriklerini sağlamak için çözüm partneri olduk. Bu birliktelik ile Podfresh podcast ağı içerisindeki yayınlarımız Makromusic uygulamasında yer alacak, uygulama kullanıcıları yeni podcastleri keşfederken bir yandan da benzer yayınları dinleyen insanlarla etkileşime geçebilecek ve birbirlerinin dinlediği yayınları da keşfedebilecek.

Rodecaster Yeni Beta Firmware’i V2.1.2B’yi Yayınladı!

Rodecaster, dün müthiş yeni özelliklerin eklendiği yeni public Beta yazılımını duyurdu! Beta V 2.1.2B ile birlikte artık Rodecaster Pro artık MIDI desteğine ve video kamera seçim/kontrol özelliğine kavuştu!

Geliştirilen yeni beta versiyon ile birlikte çoklu dil desteği, MIDI desteği, Rodecaster pad/butonları üzerinden kamera açılarının değiştirilebilmesi gibi birçok yeni özellik artık kullanılabilir durumda. RodecasterPro’nun bu yeni beta sürümünü indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Rodecaster PRo 2.1.2B Public Beta Tanıtım Sayfası

Rodecaster Pro 2.1.2B Windows indir

Rodecaster Pro 2.1.2B Mac indir

Rate it
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *