Featured

Podfresh Daily #172 – TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması

İlkan Akgül 14 Nisan 2021 16


Background
share close
  • cover play_arrow

    Podfresh Daily #172 – TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması
    İlkan Akgül

TRT Geleceğin İletişimcilerini Arıyor

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu; ülkemizin ilk ve tek kamu hizmeti yayıncısı kimliği ile 100 yıla yaklaşan radyo yayıncılığı, 50 yılı aşan televizyon yayıncılığı birikimini ve sahip olduğu değerleri geleceğin iletişimcileri olan gençlerle paylaşmayı ve özgün düşünceyi ödüllendirerek ülkemizin kültür varlığına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması; “insan ve değer” odaklı bir anlayış ile deneyimini paylaşmak, geleceğin iletişimcileri olacak üniversite öğrencilerinin eğitim faaliyetleri kapsamındaki çalışmalarına katkıda bulunmak ve onları nitelikli ürünler vermeleri ve farklı içerikler üretmeleri için teşvik etmek amacıyla düzenlenmektedir.

Ülkemizde eşine az rastlanır detayda bir iletişim yarışması TRT tarafından 2015 senesinden beri düzenli olarak düzenlenmeye devam ediyor. Bu sene yarışma kategorileri içinde ‘Podcast’ başlığını görmek ise bizleri çok memnun etti ve hemen sizlerle bu haberi paylaşmak istedik.

TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması 2021 Başladı!

Podcast Kategorisi

Yarışma içinde yer alan Podcast kategorisi detaylarına aşağıda yer alan görsel üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yarışma kategorilerine göz atmak için görsele tıklayabilirsiniz.

30 Haziran tarihine kadar devam edecek olan başvuru dönemini kaçırmayın. Bu sabah Podfresh Daily #172 içinde hem TRT tarafından düzenlenen bu yarışmayı hem de Amerika’da benzer hacimde olan ve düzenli olarak düzenlenen iletişim yarışmalarını konuştuk. Projenin internet sitesine gitmek ve başvuru koşulları, kategoriler ve ödüllere göz atmak için tıklayınız!

Rate it
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *