• Home
  • keyboard_arrow_right Featured
  • keyboard_arrow_right Haber ve Yazılar
  • keyboard_arrow_right Amazon’un Wondery’si Apple Podcasts Aboneliklerine katılıyor

Featured

Amazon’un Wondery’si Apple Podcasts Aboneliklerine katılıyor

İlkan Akgül 12 Mayıs 2021 10


Background
share close

Apple’ın yeni Podcast Abonelikleri platformunu bu ay piyasaya sürmeden önce yüksek profilli stüdyolarla anlaşmalar yapmaya devam ediyor. The Hollywood Reporter’sın haberine göre, Amazon’un sahibi olduğu Wondery podcast stüdyosu, geliştirdiği Wondery+ abonelik hizmetini Apple Podcasts aracılığıyla sunacak.

Wondery+ aboneliği aylık 4,99 ABD doları veya yıllık 34,99 ABD doları olacak. Wondery+, stüdyo podcast’lerinin reklamsız versiyonlarının yanı sıra belirli içeriklere ve bonus bölümlere de erken erişim sunacak.

Wondery CEO’su Jen Sargent, yaptığı açıklamada şunları söylüyor:

“Bir sonraki aşamada Apple’a katılmaktan heyecan duyuyoruz ve bu abonelik teklifinin bir bütün olarak podcast endüstrisi için sunduğu fırsatlar bizi oldukça cesaretlendiriyor. Bu fırsat sayesinde, Apple Podcasts’teki dinleyicilerimize Wondery+’a kolay erişim sunarken, onlara sevdikleri ve sürükleyici dinleme deneyimini sunacağız.

Özellikle geçen yıl yayınlanan bir raporda, Apple’ın Wondery’yi 300 milyon ila 400 milyon dolar arasında bir ücrete satın almakla ilgilenen şirketler arasında yer aldığı söyleniyordu. Ancak sonrasında Amazon, şirketi açıklamadığı bir meblağ ile satın almıştı.

Rate it
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *