Featured

Podfresh Daily #193 – Spotify Podcast Yeni Özellikleri! (2)

İlkan Akgül 13 Mayıs 2021 18


Background
share close
  • cover play_arrow

    Podfresh Daily #193 – Spotify Podcast Yeni Özellikleri! (2)
    İlkan Akgül

13 Mayıs sabahından herkese merhaba, oldukça keyifli ve yoğun bir bültenle daha karşınızdayız 🎙️ Dün sevgili İlkan tarafından da işlenen konuya farklı bir yorum katmaya çalışacağım Keyifli okumalar ve dinlemeler.

Timestamp Kullanarak Podcast Paylaşımı

Spotify podcast alanında yaptığı yeniliklere bir yenisini daha ekledi. Podcast programlarının yayılım ve dağılımlarının en önemli yollarından. Birisi olan “paylaşma” eylemine, istediğiniz podcast yayınının istediğiniz zaman aralığını paylaşabilme desteği geldiğini geçtiğimiz gün duyurdu.

Getirilen özellik sayesinde, paylaştığınız podcast şovunu dinlemek isteyen kişi, sizin belirlediğiniz saniyeden dinlemeye başlayacak. Daha öncesinde bazı farklı podcast uygulamalarınının da bu desteği verdiğini hatırlatmakta fayda var.

Spotify bu alanda “en verimli” özellik ve araçlarını bünyesine katmaya devam ediyor diyebiliriz yani özetle.

Etkinlik: Adam Curry

Etkinliğe kayıt yaptırmak için görsele tık-tık!

13-15 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan etkinliğin kayıt süreci başladı. Podcast formatının.“babası” olarak adlandırılan Adam Curry‘nin baş konuşmacı olacağı etkinliğin ana konusu, podcast yayınlarınızla para kazanmak.

Bu konuda oldukça etkin ve yetkin bir katılımcı listesine sahip etkinliğin “indirimli” fiyatlarını kaçırmamakta fayda var!

“İndirimli” fiyat listesi!
Rate it
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *