Featured

Podfresh Daily #195 – “Chartable for Brands” Tanıtıldı

İlkan Akgül 17 Mayıs 2021 21


Background
share close
  • cover play_arrow

    Podfresh Daily #195 – “Chartable for Brands” Tanıtıldı
    İlkan Akgül

Chartable tarafından tanıtılan ve Pacific Content tarafından da desteklenen özellik, firmaların markalı podcast içeriklerinin ölçümü ve etkileşimlerinin raporlanmasını sağlayacak. Bu sabah hem bu yeni özellikten, hem de RAIN tarafından 20 Mayıs günü gerçekleştirilecek olan RAIN Global Audio 2021 etkinliğinden bahsettiğimiz bölümümüzü keyifle dinleyebilirsiniz.

“Chartable for Brands” Tanıtıldı

Sizlerin de yakından tanıdığı ve bültenlerimizde sıklıkla haberlerini sizlerle paylaştığımız Chartable, “Chartable for Brands” isimli yeni entegrasyonunu duyurdu.

İlgili yazıya ulaşmak için görsele tıklayabilirsiniz.

“Chartable for Brands”, şirketlerin podcast’lerinin somut iş sonuçları üzerindeki etkisini ölçmelerine olanak tanıyan büyük bir adımdır. Firmaografik veriler sektörde bir ilktir ve Chartable’ın ölçüm ve ilişkilendirme araçlarına ek olarak, herhangi bir şirketin çoğumuzun zaten bildiklerini kanıtlamasına yardımcı olacaktır. İyi üretildiklerinde, markalı podcast’ler pazarlama sonuçlarını sunmada olağanüstü etkilidirler.“

—Steve Pratt, Cofounder & VP, Pacific Content
Kaynak: Chartable.com

RAIN Global Audio 2021

20 Mayıs Perşembe günü TSİ 17-22 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan etkinliğe katılmak için aşağıda bulunan görsele tıklayabilirsiniz. Etkinliğe katılım ücretsizdir.

Etkinliğe kayıt yaptırmak için görsele tıklayabilirsiniz.
Rate it
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *