• Home
  • keyboard_arrow_right Featured
  • keyboard_arrow_right Haber ve Yazılar
  • keyboard_arrow_right HBO Max, Büyüyen Podcast Kitaplığına Senaryolu Hikayeler Ekliyor

Featured

HBO Max, Büyüyen Podcast Kitaplığına Senaryolu Hikayeler Ekliyor

İlkan Akgül 5 Ağustos 2021 146


Background
share close

HBO Max, Podcast’lerini son iki yılda büyük sıçramalar yaptı ve 2019’daki 4 gösterisinden bugün 25’e kadar genişledi. Bu podcastlerin birçoğu ise HBO’nun çeşitli dizileri ile bağlantı. Ancak şirket Çarşamba günü yaptığı açıklamada, çevrimiçi ses tekliflerini orijinal, komut dosyası programlama ve “geriye bakma” gösterilerini de içerecek şekilde genişletmeyi planladığını açıkladığı için bu yakında değişecek.

HBO Max’in Baş Strateji Sorumlusu Joshua Walker, “İzleyicilerimiz bize, bir dizi bölümünü bitirdikten sonra duygusal deneyimi genişletmek için HBO Max programlarını arkadaşları ve aileleriyle tartışmak ve incelemek istediklerini söylüyorlar” diyerek yapmak istedikleri şeyi tam olarak doğru bir cümle ile anlatıyor.

Engadget‘in haberine göre, senaryo podcastleri konusunda ise yeni eklenecek yayınlar arasında, Jeffrey Wright’ın başrolde olduğu ve bu sonbaharda gösterime girecek olan ve merakla beklenen Batman: The Audio Adventures, 9 Eylül’de gelecek olan Band of Brothers’a bir bakış ve Issa’yı içerecek.

Rate it
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *